CK Teta

Uherské Hradiště

Itálie - Gargáno - Viesta - Village Camping LA GIARA

Gargáno je poloostrov v Jaderském moři, který je součástí italského kraje Apulie. Pro svoji polohu bývá označován jako „ostruha italské boty“. Má rozlohu 2005 km² a žije na něm okolo dvou set tisíc obyvatel. Největším městem je Manfredonia na jižním pobřeží. V okolí měst Vieste a Rodi Garganico jsou písečné pláže využívané pro masovou turistiku. Na poloostrově se nacházejí dvě velká slaná jezera, Lago di Lesina a Lago di Varano. Většinu rozlohy Gargana tvoří stejnojmenný národní park. Na poloostrově Gargano se pěstují citrusové plody a olivy, důležitý je rybolov: na pobřeží se dosud nacházejí starobylé velké dřevěné konstrukce sloužící k chytání ryb, nazývané trabucco.

Vieste je italské město lěžící na poloostrově Gargáno v provincii Foggia. Malé rybářské městečko s 13 963 obyvateli žije především z turistiky, leží na pobřeží Jaderského moře. Bezpochyby Vás okouzlí středověký hrad, katedrála, typické bílé domy. V okolí se nachází spousta olivových plantáží a kempů. Nejbližší velké město je hlavní město stejnojmenné provincie Foggia, je vzdáleno asi 2 hodiny jízdy autem. Každé druhé pondělí se zde koná trh, kromě toho se v přístavu nachází malý rybí trh.

Kemp La Giara s bazénem se nachází v na poloostrově Gargáno, pouhých 6 km severně od historického centra městečka Vieste. Přímo u kempu leží dlouhá pláž se zlatavým pískem, tato oblast je známá křišťálově čistým mořem a pobřežím lemovaným charakteristickými bílými útesy. Naleznete zde bohaté možnosti sportovního i kulturního vyžití, komplex je velice dobře vybaven pro veškeré vaše potřeby. Hostům je k dispozici nově postavený bazén (vstup s koupací čepicí), recepce, restaurace, pizzerie, bar, obchod s potravinami, ovoce a zelenina, novinový stánek, společná prádelna (na mince), fotbalové hřiště, tenisový kurt, dětské hřiště, zdravotní asistence, Wi-Fi internet (na recepci, za poplatek), půjčovna loděk.

Ubytování: Všechny kapacity jsou umístěné v borovém háji na terasách, takže k moři se schází, vzdálenost od moře max 250m, ubytování od kuchyňky 40-100m.

Zděné villino BILO 4 pax - ložnice s manželskou postelí, obývací prostor s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, koupelna s WC, veranda.

Zděné villino TRILO 6 pax – dvě ložnice s manželskou postelí, obývací prostor s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, koupelna s WC, veranda

Stravování: Plná penze z českých potravin.

Cena na osobu zahrnuje: 7x ubytování včetně energií, dopravu klimatizovaným autobusem, plnou penzi z českých potravin, povinné pojištění proti úpadku CK, klubovou kartu (animace + vstup do bazénu – koupací čepice nutná), delegáta, pedagogický dozor (děti bez rodičů do 18-ti let), závěrečný úklid, 1x dopravu do Vieste - výlet

Cena nezahrnuje: Pojištění léčebných výloh 30,-/den/dospělá osoba, 15,-/den/dítě do 15 let, 55,-/den/ senior od 70 let, plážový servis 7 - 9 EUR/den/1 slunečník + lehátko +židle, ložní prádlo 3 EUR/oso./týden, turistickou taxu 0,80 euro/os./den (osoby nad 14 let)

Slevy: dítě do 3 let platba 3500,- bez nároku na lůžko a stravu, dítě 0 -  6 let – 600,-, 6 - 12 let – 300,-

Fakultativní výlety: Ostrovy Tremity: lodní výlet na ostrovy Tremity, které se skládají ze 3 ostrůvků. Dříve byly opuštěné, dnes jsou cílem turistů a okouzlují tisíce návštěvníků svou přírodní krásou, nádherně průzračnou vodou a svým stále mírným podnebím. Vieste: se svou jedinečnou polohou na skále nad mořem. Bezpochyby Vás okouzlí středověký hrad, katedrála, typické bílé kamenné domy. Mořské jeskyně - lodní výlet: okružní výlet po pobřeží, spojený s návštěvou mořských jeskyní - každá jeskyně má své jméno a legendu.

Termíny 2015 Počet nocí Cena na osobu při obsazení
4 os. 5 os. 6 os.
25.07. - 03.08 7 8.400,- 8.000,- 7.600,-

 

Zařazení zájezdu: 

Nezávazná rezervace