CK Teta

Uherské Hradiště

Itálie - Lido Di Dante Kemp Classe

- Kvalifikovaný pedagogický personál

- dětský zdravotník, doprava

- ubytování v plně vybavených mobilhomech

- strava 5x denně

- celodenní pitný režim

 - možnost bezlepkové diety

 - autobus k dispozici po celou dobu pobytu

 - výlet do delfinária

 - venkovní bazén

 - sportovní areál

- pestrý celodenní program

 - celotáborová hra: Cesta kolem světa, sportovní hry a soutěže

Letovisko LIDO DI DANTE se nachází v oblasti Emilia-Romagna asi 150 km jižně od Benátek, 12 km od Ravenny, v nejúrodnější části Itálie, Pádské nížině. Emilia Romagna je krajem vína, slunce, pohostinství a dobrých služeb, proto každoročně přiláká mnoho turistů. Zdejší pláž si zachovala svou původní přirozenou podobu, v roce 2002 byl 1 km zdejší pláže vyhrazen jako nudistická pláž.

Kemp Classe je situován u jedné z nejkrásnějších pláží této oblasti. Kemp je situován na okraji městečka a je kompletně zastíněn listnatými stromy. K pláži vede od kempu cestička piniovým lesíkem, který je součástí chráněné krajinné oblasti Delta del Po. Pláž je písečná a rozdělená na dvě části – v levé části jsou v moři postavené vlnolamy, přístup do moře je pozvolný a je zde možnost pronájmu slunečníků a lehátek. Tato část páže je vhodná i pro nejmenší děti. Pravá část pláže je přírodní, bez vlnolamů a vstup do moře je míň pozvolný. Tato část pláže pokračuje dalších 8 km na jih až k Lido di Classe. Na tomto úseku se nenacházejí žádné hotely ani střediska. Vzdálenost pláže od kempu je cca 200 m.  Nedaleko se nachází zábavný park Mirabilandia.

Termíny a ceny:

Termíny 2016 Počet nocí Cena v kč na osobu
23.07-01.08.

7

8.900,-

V kempu naleznete:
Bazén, dětský bazén, hřiště pro volejbal, basketbal a fotbal, tenis, bocco, dětské hřiště a herna, ping-pong, fitness club, taneční parket s podiem, restauraci a pizzerii, bar, minimarket, sociální zařízení  (teplé sprchy), MINICLUB – pro děti 2 – 12 let. A samozřejmostí jsou animační programy.

Mobilhome 5 osob:
Velmi kvalitní ubytování v luxusních mobilních bungalovech 28 m². Nachází se cca 200 m od moře.

Bungalov má:
2 oddělené ložnice – 1x s manželskou postelí a 2x samostatné lůžko, 1x palanda – vhodná spíše pro dítě či menší osobu, obývací místnost se zařízenou kuchyní, sprcha + WC, klimatizace, terasa se zahradním nábytkem

Cena zahrnuje:
7x ubytování včetně energií, klimatizaci, dopravu klimatizovaným autobusem, plnou penzi z českých potravin + pitný režim, povinné pojištění proti úpadku CK,  animační programy (červenec, srpen), vstup do bazénu (27.5 -9.9.), povlečení a ručníky (výměna 1x za týden), kvalifikovaný pedagogický personál, dětský zdravotník, autobus k dispozici po celou dobu pobytu, výlet do delfinária, pestrý celodenní program,celotáborová hra: Cesta kolem světa, sportovní hry a soutěže

Cena nezahrnuje:
Komplexní připojištění léčebných výloh včetně storna ALLIANZ 160,- Kč dítě do 15 let/pobyt 320,- Kč/osoba od 15 let/pobyt , vratnou kauci 50€/mobilhome,vstup do delfinária, pobytová taxa 90 Kč (děti 14-16 let)


 

Zařazení zájezdu: 

Nezávazná rezervace

Zde uveďte počet dospělých osob a počet dětí, případně další upřesnění nebo dotazy.
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.