CK Teta

Uherské Hradiště

Hitlerovo Orlí hnízdo a divoké soutěsky

PROGRAM
Berchtesgaden - dopolední čas strávíme vyjížďkou horským busem na Hitlerovo pověstné  Orlí hnízdo ( Obersalzberg), odkud je za příznivého počasí nádherný výhled na štíty nejen Berchtesgadenských Alp. Pro zájemce o historii je zde muzeum dokumentující nacismus v mnoha jeho formách a tématech.

Salzbergwerk Berchtesgaden - prohlídka, která je nazýváná "Solná stezka časem", Vám zabere cca 1 hodinu. Pro děti možnost použít skluzavku. Včetně nákupu vstupenek a oblečení kombinézy Vám výlet zabere cca 1,5 - 2 hod. Při vstupu totiž dostanete speciální kombinézu, aby jste se neušpinili. Teplota v dolech je jinak 12°C, proto je vhodné si vzít teplejší oblečení. Zajímavostí je, že zdejší doly jsou v provozu již od roku 1517. Salzbergwerk Berchtesgaden návštěvníkům v dole představuje vývoj metod těžby a dalšího zpracování soli na místě a prostřednictvím filmu. Doly Vás proveze horník ve speciální hornické mašince s vagónky. Zážitkem je taky harmonická skluzavka.

Likérka - vstup gratis, ochutnávka destilátů, zde si můžete také zakoupit sirupy, alkohol, bonbony (Enzian hořec panonský,...)

Cena zahrnuje: dopravu, průvodce

Cena nezharnuje: pojištění léčebných výloh 32,-/dospělá osoba, 16,-/dítě do 15 let, 62,-/senior do 70 let.

Doporučené kapesné na vstupy a horský autobus cca 35 € dospělí, děti do 16 let  cca 20 €  (vstupné se  platí hromadně, průvodce vybere Eura během cesty)

Nástupní místa: Zádveřice 00:30h, Zlín (Lidl) 00:45h,Zlín (Delvita) 1:00h a dále směr Otrokovice, UH. Hradiště a dle tel. dohody
Návrat: předpokládaný návrat cca 23:30h

Zařazení zájezdu: 

Nezávazná rezervace