CK Teta

Uherské Hradiště

Itálie - Toskánsko - Marina di Massa, Marina di Bibonna

Toskánsko je kraj proslulý uměním, historií a působivou scenérií. Města často obklopují etruské hradby a hojně rozšířená vegetace cypřišů. Krásné paláce svědčí o bohatství tohoto kraje a středověké radnice ukazují na odvěkou tradici demokracie a samosprávy. Za renesance se uměleckou špičkou stala Florencie, která dodnes láká tisíce turistů svou galerií Uffizi s největší kolekcí italského renesančního umění, půvabným mostem Ponte Vecchio s krámky zlatníků, dómem s baptisteriem, gotickým kostelem Santa Croce a dalšími památkami. Náměstí Piazza del Campo, které se nachází v městě Siena a má tvar lastury, se řadí k největším renesančním náměstím v Evropě.

Marina di Massa

Vyhledávané lázeňské středisko Marina di Massa se nachází na úpatí Apuánských Alp, uprostřed krásných piniových hájů. Díky své poloze vyhovuje toto letovisko všem, kteří rádi prostřídají pobyt u moře s příjemnými procházkami v horách. Pobřeží je charakteristické širokými plážemi lemovanými promenádami, turisté zde najdou řadu obchodů, služby i zábavu všeho druhu, proto jistě uspokojí požadavky naždého návštěvníka.

Marina di Bibbona

je menší a klidnější přímořské letovisko.Nachází seasi 40 kilometrů na jih od Livorna. Bibbona je obklopena čistým přírodním prostředím.Celé město totiž vlastně leží mezi hustými borovicovými lesy. Trvale zde žije 3.211 obyvatel. Zajímavý je také samotný pojem „město“, který je  u Bibbony hodně nadnesený. Bibbona je totiž hodně roztroušená obec a spíš, než o městě se dá mluvit o prázdninovém letovisku, které žije hlavně o   turistickou sezonu.

Ubytování:
samostatně stojící vilky či menší rezidence (max. 2 patra), nacházející se v různých lokalitách obou  destinací, avšak max. 800 m od moře. Nabízené apartmány mají strukturu Bilo pro 4 osoby a Trilo pro 4/5/6 osob. Každý apartmán má zahrádku, v případě ubytování v patře pak balkon či terasu. Pláže jsou v obou lokalitách převážně písečné s pozvolným přístupem. Naleznete zde však i kamenité pláže s příkřejším přístupem.

Termíny a ceny:

Ceny 2014 A B C D
31/03-08/06
01/09- 27/10
09/06- 29/06
25/08- 31/08
30/06-03/08
18/08- 24/08
04/08- 17/08
typ osob        
Bilo 4        
Trilo 5        
Trilo 6        

Ceny zahrnují:
pronájem celého apartmánu na týden v uvedeném období

Ceny nezahrnují:
povinný doplatek spotřeby energií + konečný úklid – 49,00 EUR/týden za bilo a 56,00 EUR/týden za trilo

Vratná kauce:100,00 EUR/týden

Fakultativní příplatky:
povlečení 10,00 EUR/os. a výměnu, zvířata 30,00 EUR/týd., dětská postýlka 25,00 EUR/týden

Zařazení zájezdu: 

Nezávazná rezervace

Zde uveďte počet dospělých osob a počet dětí, případně další upřesnění nebo dotazy.
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.