CK Teta

Uherské Hradiště

Itálie – Kampánie – Marina di Camerota

Kampánie je země rozprostírající se u Tyrhenského moře v jižní části Itálie, jejíž hlavním městem je proslulá sluncem prozářená Neapol. Neapolský záliv se pyšní celou řadou archeologických památek, ale také nádhernou přírodou plnou hor a přírodních pláží. Klimatické podmínky patří mezi nejpříznivější v celé Evropě. Kombinace krásných pláží, stálých teplot, překrásné přírody a množství historických památek předurčuje toto místo k trávení příjemné dovolené s širokými možnostmi aktivního odpočinku.

Marina di Camerota je jedinečnou souhrou přírodních krás snoubených s historickými památkami. Marina di Camerota je dnes moderním přímořským městečkem s malebným přístavem, palmovou promenádou a centrem tvořeným úzkými kamennými uličkami, ze kterých se ještě nevytratil duch minulosti. Členité pobřeží se skalnatými útesy, zátoky s písečnými plážemi, křišťálově průzračné moře a nádherná panorama Vás budou provázet Vašimi prázdninami v Marině di Camerota nazývané též perlou Cilenta, jenž byla již několikrát oceněna Modrou vlajkou (evropské ocenění za čistotu moře a pláží). Je zde možné naleznout nádherně členěné pobřeží, vhodné podmínky pro potápění a archeologické památky evropského významu, které uchvátí každého návštěvníka. Výhodou letoviska a celé oblasti je, že ceny zde jsou znatelně nižší než-li na severu Itálie.

Villaggio Macinelle se nachází v letovisku Marina di Camerota v Národním parku Cilento. Je zasazené do překrásné přírodní scenérie přímo u pláže s bílým pískem a křišťálovým mořem. Areál je umístěn přímo v centru městečka, několik kilometrů od Capo Palinuro. Klientům je v areálu kempu k dispozici bazén s výhledem na pláž se slunečníky a lehátky, v červenci a srpnu animace pro děti, dětské hřiště, bar, diskotéka, restaurace. Dále si klienti mohou pobyt zpestřit výletem lodí do mořských jeskyní, mohou si zapůjčit kola, zahrát fotbal, volejbal.

Ubytování je v apartmánech  typu BILO nebo TRILO, kuchyňský kout , soc. zařízení

Termíny a ceny:

Termín Bilo 3+1 Bilo 4 Trilo 5
13.04. - 01.06.      
28.09. - 26.10.      
01.06. - 29.06.      
31.08. - 28.09.      
29.06. - 13.07.      
24.08. - 31.08.      

Cena zahrnuje:
plážový servis; klubovou kartu, která zahrnuje: vstup do bazénu, plážový servis (1 slunečník a 2 křesílka/AP), 1 parkovací místo/AP, využívání společenských prostor, miniklub pro děti 3-10let, večerní zábavní program; parkoviště, spotřebu vody, plynu, elektřiny, závěrečný úklid.

Cena nezahrnuje:
ložní prádlo a ručníky 10 EUR/osoba (fakultativně).

Nezávazná rezervace

Zde uveďte počet dospělých osob a počet dětí, případně další upřesnění nebo dotazy.