CK Teta

Uherské Hradiště

Cestovní kancelář Teta

Cestovní kancelář Teta byla založena v roce 1991. Její hlavní naplní bylo organizování dětské zahraniční rekreace v Itálii – Lido degli Scacchi – kemp Florenz, která měla nahradit „pionýrské“ tábory. CK Teta začala postupně nabízet tuto rekreaci i rodinám s dětmi. V roce 2008 došlo ke změně majitele a nabídka se rozšířila o další destinace v Itálii – Lido di Dante – kemp Classe.

Dozor u dětí vykonávají vždy pedagogičtí pracovníci. V minulých letech bylo ubytování ve stanech, v současnosti máme k dispozici nové mobilhomy pro 4-6 osob, plně vybavené, s klimatizací a venkovním grilem. V kempech jsou animátoři, kteří se denně starají o zábavu klientů od nejmenších po nejstarší. Pobyty jsou včetně plné penze z českých potravin, připravovaná českými kuchaři a doprava autokarem s klimatizací, kterou zajišťuje po celou dobu firma GRACLA , s. r. o. Otrokovice.

Samozřejmostí je provizní prodej zájezdů od osvědčených partnerských cestovních kanceláří jako je např. Exim tours, Alexandria, Blue Style, Fischer, Vítkovice tours, Travel2002, Valaška, Nev-Dama, Firo.tour, Hungariatour, Atis a další.